Dobro jutro!

Hitre povezave
Moje naročnineNaročila
PREMIUM   D+   |   Slovenija

V koalicijo Goloba z NSi jih verjame le malo

Več kot polovica vprašanih ni naklonjena menjavi notranje ministrice Tatjane Bobnar. NSi za Roberta Goloba nekakšna zavarovalna polica.
Katerega asa bo iz rokava potegnil Robert Golob po zamenjavi ministrice za notranje zadeve Tatjane Bobnar, še ni jasno. FOTO: Blaž Samec/Delo
Katerega asa bo iz rokava potegnil Robert Golob po zamenjavi ministrice za notranje zadeve Tatjane Bobnar, še ni jasno. FOTO: Blaž Samec/Delo
10. 12. 2022 | 05:00
10. 12. 2022 | 15:26
6:26

V nadaljevanju preberite:

56 odstotkov vprašanih ni naklonjenih odhodu notranje ministrice Tatjane Bobnar.

Kako pa vprašani vidijo odnos Roberta Goloba z NSi? Po mnenju odgovornega urednika portala Domovina je Golobu NSi tudi nekakšna zavarovalna polica, da bi določene projekte lahko izpeljal tudi mimo volje in glasov koalicijskih partnerjev. Ali jo bo tudi unovčil, ne vemo, če pa, bo šlo kvečjemu za projektno sodelovanje.

Sorodni članki

Komentarji

VEČ NOVIC
Predstavitvene vsebine