Zimski športi

Kojoti na hitro opravili s Kralji

Anže Kopitar je dosegel eno podajo za Los Angeles ob porazu v Arizoni. Tretji zaporedni poraz.
Anže Kopitar je doživel poraz proti Kojotom. FOTO: Christian Petersen/AFP
P. Z., STA
6. 4. 2021 | 07:30
6. 4. 2021 | 09:00
1:41
Hokejisti Los Angeles Kings so v tekmi severnoameriške lige NHL izgubili z Arizono z 2:5. Slovenski hokejist Anže Kopitar je za kralje prispeval podajo pri prvem golu Drewa Doughtyja.

Za ekipo iz Los Angelesa je bil usoden slab začetek dvoboja, saj je Arizona do osme minute dosegla že tri gole, dva je v le minuti in pol prispeval Michael Bunting, ki je nato v drugi tretjini dosegel še tretji gol na tekmi, kar je bil zanj prvi hat-trick v ligi.

»Ta trenutek bom seveda za vedno ohranil v spominu. Upam pa, da ne bo zadnji,« je ob prvem zadetku za novo ekipo dejal staal, ki je končal niz 23 tekem brez zadetka.

image_alt
Nova podaja za Anžeta Kopitarja, ki pridno zbira točke

Kralji so tako doživeli tretji poraz v nizu, naslednjo tekmo pa bodo z istim nasprotnikom igrali v sredo. V sezoni imajo 14 zmag in 17 porazov. Kopitar je s 40 točkami 13. na statistični lestvici.