Šeško in Kampl nista mogla rešiti potapljajoče se barke

Nogometaši Leipziga so v tej sezoni hitro končali tekmovanje v nemškem pokalu, v katerem so branili naslov prvaka.
Benjamin Šeško (levo) in Kevin Kampl (desno) po porazu v Wolfsburgu. FOTO: Cathrin Mueller/Reuters
Š. R., STA
1. 11. 2023 | 05:00
1:01

Nogometaši Leipziga so v tej sezoni hitro končali tekmovanje v nemškem pokalu, v katerem so branili naslov prvaka. V 2. krogu je Leipzig z 0:1 izgubil v Wolfsburgu. Vaclav Černy je dosegel edini gol na tekmi, ko je bil uspešen v 14. minuti.

Ekipa gostov, ki je lovila tretji zaporedni pokalni naslov, je za nameček od 56. minute igrala z igralcem manj po izključitvi Yussufa Poulsena. Slovenska nogometaša v dresu Leipziga Kevin Kampl in Benjamin Šeško sta igrala od 73. minute.