PREMIUM   D+   |   Nogomet

Čarovnija Jürgena Kloppa izginja

Krizi nogometašev Liverpoola ni videti konca niti pred mestnim derbijem z Evertonom in evropskim z madridskim Realom.
Wolverhampton je še poglobil Liverpoolovo krizo. Že v po dvanajstih minutah je imel prednost dveh golov, s čimer se je rdeča barka že začela potapljati. FOTO: Ed Sykes/Reuters
5. 2. 2023 | 18:02
4:35

V nadaljevanju preberite:

Kdo je v večji krizi, igralci, klub kot celota, se je izpela čarovnija Jürgna Kloppa? Nemca izdajajo živci, polemizira z novinarji, šel je tako daleč, da nekaterim ne želi več odgovarjati na vprašanja. Po sobotnem porazu v Wolverhamptonu z 0:3, že devetem gostujočem v sezoni, kar je več kot v zadnjih prejšnjih dveh sezonah skupaj, se mu je stemnilo pred očmi ob povsem legitimnem vprašanju.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.