Rdeče-črnim se tudi v serie A slabo piše

Milan po porazu z Interjem v polfinalu lige prvakov doživel razočaranje tudi pri Spezii. Črno-modri gostijo Sassuolo.
Przemyslaw Wisniewski je načel mrežo Milana. FOTO: Vincenzo Pinto/AFP
P. Z., STA
13. 5. 2023 | 20:00
13. 5. 2023 | 22:48
1:20

Milan je po porazu z Interjem v polfinalu lige prvakov (0:2) doživel razočaranje tudi pri Spezii. Za ekipo, ki se bori za obstanek v serie A, sta zadela Przemyslaw Wisniewski (75.) in Salvatore Esposito (85.).

Inter je gostil Sassuolo, z zmago je prehitel Lazio in se izenači z Juventusom na drugem mestu. Poraz Milana je povšeči tudi Romi, ki se bori za evropsko vstopnico.

">

Samir Handanović, ki je branil celo tekmo za Inter, se je veselil zmage proti Sassuolu. Večji del posla je opravil do 58. minute, ko je vodil s 3:0 po golih Romeluja Lukakuja in Lautara Martineza, ta je z 20 goli drugi strelec lige, ter avtogolu Ruana. Gola Matheusa Henriqueja v 63. in Davideja Frattesija sta goste sicer približala, vendar je Lukaku v 89. minuti potrdil Interjevo zmago.