PREMIUM   D+   |   Nogomet

Olimpijin naslednji evropski tekmec je od Valmiere za razred boljši Ludogorec

Po drugi zmagi z 2:1 proti latvijskemu prvaku zeleno-beli v 2. kolu kvalifikacij za ligo prvakov naslednji teden v Bolgariji.
Po 180 minutaj so nogometaši Olimpije zasluženo preskočili prvo evropsko oviro in si zagotovili še najmanj šest evropskih tekem. FOTO: Voranc Vogel/Delo
20. 7. 2023 | 05:00
20. 7. 2023 | 07:31
5:47

V nadaljevanju preberite:

Slovenski nogometni prvaki so v Latviji opravili svojo nalogo. Kot v Ljubljani so bili nogometaši Olimpije za razred boljši tričetrt tekme, a v zaključnih minutah pokazali, da so še daleč od zrelega moštva, ki načrtuje, da bi izpeljal sanjsko poletje. Tako nespretnih minut si ne bodo smeli privoščiti proti naslednjemu evropskemu tekmecu v 2. kolu kvalifikacij za ligo prvakov. To je bolgarski serijski prvak Ludogorec, ki je nadoknadil zaostanek z dveh golov proti kosovskemu klubu Balkani. Prva tekma bo že v torek, 25. t. m., v Bolgariji.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.