Real Madrid po preobratu do zmage

Madridčani so doma proti Real Sociedadu zaostajali z 0:1, potem pa sta za zasuk poskrbela Federico Valverde (46.) in Joselu (60).
Real Madrid se je rešil proti Baskom. FOTO: Pierre-philippe Marcou/AFP
17. 9. 2023 | 23:13
17. 9. 2023 | 23:20
1:52

Nogometaši Real Madrida tudi po petem krogu španskega prvenstva ostajajo s stoodstotnim izkupičkom. Njegova zadnja žrtev je bil Real Sociedad, ki je v Madridu sicer po polčasu vodil, nato pa je gostiteljem uspel preobrat, za katerega sta z goloma v 46. in 60. minuti poskrbela Federico Valverde in novinec v ekipi Joselu.

Real ima zdaj 15 točk, dve več od branilke naslova Barcelone, ki je v soboto Betis premagala s 5:0.

Do prve zmage pa je v petem krogu prišla Sevilla in s tremi točkami zadnje mesto prepustila Almerii, ki je z 1:2 izgubila na gostovanju pri Villarrealu. Sevillo je z golom v 71. minuti rešil rezervist Dodi Lukebakio, ki je v igro vstopil deset minut prej. V četrti nedeljski tekmi je Getafe ugnal Osasuno s 3:2.