Hey Jude

Nogometaši Real Madrida v 4. kolu španskega prvenstva spet s polnim izkupičkom.
Hey Jude (po pesmi Beatlov) Bellingham je Realu spet prinesel zmago. FOTO: Thomas Coex/AFP
Š. R., STA
2. 9. 2023 | 18:43
1:06

Nogometaši Reala Madrida so še naprej edina stoodstotna ekipa v elitni španski ligi. Tokrat, šlo je za 4. kolo, so izbranci Carla Ancelottija premagali Getafe z 2:1.

Madridčani so se sicer v 11. minuti znašli v zaostanku po golu Borje Mayorala, izenačil pa je Joselu v 47. minuti. Ko je kazalo, da se bosta tekmeca razšla z delitvijo točk, pa je spet udaril angleški zvezni igralec Jude Bellingham.

Realova več kot sto milijonov evrov vredna investicija iz kola v kolo upravičuje prestop, mladi Anglež je dosegel že peti gol v sezoni, s čimer je vodilni strelec lige. Tokrat je za zmago zadel v 95. minuti.