Iličićeva Atalanta ugnala Juventus, Interju točka v Neaplju

Kranjčan je v igro vstopil v 68. minuti, v finišu tekme pa podal soigralcu Ruslanu Malinovskem za gol odločitve.
Veselju nogometašev Atalante ob zmagi proti Juventusu ni bilo konca. FOTO: Alessandro Garofalo/Reuters
18. 4. 2021 | 17:10
18. 4. 2021 | 22:44
1:36
V zanimivem 31. kolu italijanskega nogometnega prvenstva je posebna pozornost pripadla dvoboju Atalante z Juventusom – 1:0 (0:0; Malinovskij 87.)

Pri črno-modrih iz Bergama je naš reprezentančni zvezdnik Josip Iličić vstopil v igro v 68. minuti in tako v zadnjem delu odločitve v napeti in živahni predstavi prispeval svoj pomemben delež z natančno podajo strelcu edinega gola, Ukrajincu Ruslanu Malinovskem. S temi pomembnimi tremi točkam je Atalanta zdaj na 3. mestu lestvice prehitela prav prvake iz Torina. Pred Iličićem in soigralci je seveda še naprej hud boj za vizum lige prvakov 2021/22, poleg Juventusa jih iz ozadja napadata še Napoli (pred njim je še nocojšnji derbi z vodilnim Interjem) in Lazio, ki je danes v nenavadni toči golov ugnal moštvo Beneventa s 5:3.