Košarka

Čez lužo zmagala tako Dončić kot Dragić (VIDEO)

Goran Dragić zbral 21 točk ter po tri skoke in podaje.
Luka Dončić je v 32 minutah in pol dosegel 12 točk, imel pa je še štiri skoke, pet podaj in dve ukradeni žogi. FOTO: USA TODAY Sports
STA
30. 10. 2019 | 07:35
30. 10. 2019 | 07:43
1:02
Ekipa Dallas Mavericks je v četrti tekmi nove sezone košarkarske lige NBA prišla do tretje zmage. Denver Nuggets so v gosteh premagala s 109:106. Luka Dončić je v 32 minutah in pol dosegel 12 točk, imel pa je še štiri skoke, pet podaj in dve ukradeni žogi. Zlatko Čančar je bil v postavi Denverju, vendar ni dobil priložnosti za igro. Nikola Jokić je za Denver dosegel trojni dvojček - 10 točk, 10 skokov in 10 podaj. Miami Heat je doma odpravil Atlanto Hawks s 112:97, za zmagovalce je Goran Dragić v 29 minutah in 40 sekundah zbral 21 točk ter po tri skoke in podaje.

Goran Dragić v 29 minutah in 40 sekundah zbral 21 točk ter po tri skoke in podaje. FOTO: Usa Today Sports