PREMIUM   D+   |   Kolesarstvo

Pogačar se bo vrnil po zapravljeno zmago

Slovenski zvezdnik je na dirki po Flandriji pripravil še eno epsko predstavo, vendar je končal na 4. mestu.
Ko je Tadej Pogačar pospešil v klanec, mu je lahko sledil samo Mathieu van der Poel. Foto Kristof Van Accom/AFP
3. 4. 2022 | 19:00
3. 4. 2022 | 19:33
4:27

V nadaljevanju preberite:

Kakšen kolesarski praznik in kakšna epska bitka! A manjkala ji je pika na i. Tadej Pogačar (UAE) je bil najbolj napadalen in bržkone tudi najmočnejši kolesar na 106. dirki po Flandriji, na kateri pa je bil zaradi napačne presoje pred šprintom ne le ob zmago, ki se je je veselil Mathieu van der Poel (Alpecin Fenix), temveč tudi ob uvrstitev na zmagovalne stopničke. Krstno kraljico klasik je slovenski as končal na 4. mestu in z obljubo, da se bo vrnil.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.