Pozdravljeni!

Drugi športi

Ujete tisočinke (20. 2.– 26.2.)

Pregled najboljših športnih fotografij zadnjega tedna po izboru uredništva Delo.si.
Veliki derbi francoskega nogometnega prvenstva je v Marseillu v velikem slogu dobil vodilni Paris Saint-Germain (3:0). Blestela Kylian Mbappe in Lionel Messi. Mbappe je dosegel dva gola in po vodilnem zadetku v 25. minuti asistiral Lionelu Messiju, ki je v 29. minuti povišal na 2:0. Vodilni gol PSG je zrežiral Messi, ki je nato v drugem polčasu v 55. minuti še enkrat zaposlil Mbappeja za končnih 3:0. Foto: Christophe Simon/Afp
27. 2. 2023 | 15:09
27. 2. 2023 | 15:19