PREMIUM   D+   |   Drugi športi

Razjezil francoskega šampiona težke kategorije, ko ima čas, rad kvačka

Enej Marinič je prejšnjo nedeljo v Abu Dhabiju zablestel s tretjim mestom na turnirju za grand slam v judu. Njegov veliki cilj je nastop na olimpijskih igrah.
Na turnirju za grand slam v Abu Dhabiju je Enej Marinič prejšnjo nedeljo navdušil z bronasto kolajno. FOTO: Gabriela Sabau/IJF
29. 10. 2022 | 12:00
6:04

V nadaljevanju preberite:

Kako je Enej Marinič, ki je prejšnjo nedeljo na turnirju za grand slam v Abu Dhabiju zablestel s tretjim mestom in tako kot prvi slovenski judoist na tej ravni tekmovanja za svetovni pokal osvojil kolajno v težki kategoriji, opisal pot do svojega največjega uspeha, zakaj je bil po dobljenem dvoboju za tretje mesto v šoku, komu se je še posebej zahvalil, kateri je bil prvi šport 24-letnega Mariborčana, kako je razjezil francoskega šampiona Teddyja Rinerja, na kateri fakulteti je vpisal magistrski študij, kaj 188 cm visoki in 128 kg težki Mariborčan rad počne v prostem času ...

Celoten članek je na voljo le naročnikom.