Pozdravljeni!

Zimski športi

Kralji premagali Carolino, Kopitar z ničlo (VIDEO)

Hokejisti Los Angelesa so po zaslugi dobre obrambe in zadetkov Martineza ter Clifforda premagali Carolino z 2:0.
Kralji se letos niso pogosto veselili zmag. FOTO: AFP
N. Gr.
3. 12. 2018 | 08:09
3. 12. 2018 | 08:28
1:10
Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL doma premagali Carolino Hurricanes z 2:0. V 58. minuti je zadel Alec Martinez, v 60. pa v prazno mrežo še Kyle Clifford.

Anže Kopitar je tokrat za Kralje igral skoraj 25 minut, sprožil štiri strele, a ostal brez točke. Los Angeles je tako končno spet okusil slast zmage, blestel je vratar Jonathan Quick, ki je zaustavil vseh 34 strelov na svoja vrata. Letos je mreža Los Angelesa premalokrat ostala nedotaknjena, zato so se vrstili tudi porazi.

Kopitar ostaja v slabi strelski formi, od kapetana Kraljev v Kaliforniji pričakujejo precej več in ko se bo prebudil, bodo tudi Kralji lahko začeli upati na kakšno pozitivno serijo.