Odlična Olimpija je v derbiju kola na Bonifiki navdušila z igro in tudi trenerja Alberta Riero.
Obetavni Svit Sešlar je bil v derbiju na Bonifiki v jesenski formi in najboiljši posameznik. FOTO: Aleksander Golob/areafoto.si
27. 2. 2023 | 13:51
5:01

V nadaljevanju preberite:

»Vau!« se je Olimpijin trener Albert Riera poklonil svojim igralcem za imenitno predstavo v derbiju 24. kola 1. SNL na vroči Bonifiki. Zeleno-beli so v prvih 45 minutah uprizorili spektakularen šov (0:0), v drugem polčasu praktično igro. Z golom Maria Kvesića so »popravili« smolo iz prvega polčasa, ko so štirikrat zatresli okvir vrat, zgrešili enajstmetrovko (Kvesić) in izgubljali dvoboje z najboljšim domačim igralcem, vratarjem Adnanom Golubovićem. Z igro so največjim tekmecem na najboljši možni način sporočili, da niso več ulovljiv plen.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.