PREMIUM   D+   |   Nogomet

Valentinovo Bavarcem, dan žena bo še vroč

Bayern na prvi tekmi osmine finala v Parizu na Valentinovo ugnal PSG z 1:0. Kylian Mbappe pred povratnim dvobojem na dan žena edino upanje Francozov.
Kingsley Coman (levo) svojega zadetka ni slavil, v drugem polčasu pa je poskušal ujeti rojaka Kyliana Mbappeja. FOTO: Sarah Meyssonnier/Reuters
15. 2. 2023 | 15:55
3:56

V nadaljevanju preberite:

V obsedenem lovu na prvi naslov v nogometni ligi prvakov se je zvezdniški Paris Saint-Germain tudi letos znašel pred zidom. Po porazu z Bayernom jim ga lahko v Münchnu pomaga podreti zgolj Kylian Mbappe, ki je v dobrih 30 minutah, kolikor jih je po vsaj delno zaceljeni poškodbi preživel na zelenici, ohranil žarek upanja.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.