Pozdravljeni!

PREMIUM   D+   |   Nogomet

Kako je Olimpija navdušila navijače: šov, spektakel in jesen v Evropi

Ljubljančani z goloma Timija Maxa Elšnika in ubranjeno enajstmetrovko Matevža Vidovška izločili Ludogorec
Ljubljanski nogometaši so močno verjeli v uspeh in bili za to zasluženo nagrajeni. FOTO: Leon Vidic
2. 8. 2023 | 05:00
7:00

V nadaljevanju preberite:

Kakšna drama! S srečnim koncem. Olimpija je na povratni tekmi 2. kola kvalifikacij za ligo prvakov premagala Ludogorec z 2:1 in se uvrstila v 3. kolo, v katerem bo v sredo gostila zmagovalca dvoboja Galatasaray – Žalgiris. Olimpija si je že zagotovila najmanj skupinski del tekmovanja v konferenčni ligi, a po veličastni in bojeviti predstavi je na obzorju še kaj več. Bitka z Ludogorcem je bila napeta, polna preobratov in infarktnih trenutkov. Glavna junaka pa strelec obeh golov Timi Max Elšnik, drugega je dosegel v 92. minuti, in vratar Matevž Vidovšek, ki je v 101. minuti ubranil enajstmetrovko.

Preverite, kaj se je dogajalo v Stožicah, kdo so bili glavni akterji zgodovinske zmage slovenskega prvaka in kakšne ocene smo namenili Ljubljančanom za opravljeno v bitki z Bolgari?

Celoten članek je na voljo le naročnikom.