Derbi sredinega večera so igrali v Manchestru, kjer je zmagal PSG.
Veselje treh strelcev za Juventus: to so bili Federico Chiesa, Alvaro Morata in Cristiano Ronaldo. FOTO: Vincenzo Pinto/AFP
F. T.
2. 12. 2020 | 21:00
2. 12. 2020 | 23:09
2:30
Tudi sredin večer v ligi prvakov je bil napet. Navijači so videli 27 golov, tudi tistega od Cristiana Ronalda, s katerim je strelski kralj lige prvakov na večni lestvici pobegnil Lionelu Messiju na 132:118. Juventus je premagal kijevski Dinamo s 3:0, Benjamin Verbič je igral do 72. minute (pri 3:0).

Derbi večera so igrali v Manchestru, kjer gostuje PSG. Takole sta se v eni od akcij borila Alex Telles in Kylian Mbappe. FOTO: Phil Noble/Reuters

Italijanski sodnik Daniele Orsato je izključil Brazilca Freda, toda morda je bil prestrog do vezista Machester Uniteda. FOTO: Phil Noble/Reuters

Vso tekmo je preživel na igrišču Miha Blažič, čigar Ferencvaros je doma izgubil z Barcelono (0:3), ki je v Budimpešti igrala brez Lionela Messija. Naslednji teden bo najbolj dramatično v skupini H. Leipzig je namreč zmagal v Istanbulu (Kevin Kampl je zapustil igro ob polčasu, ko je bilo 2:1 za goste) s 4:3, PSG pa v Manchestru s 3:1. Naslednji torek bomo spremljali para PSG vs Istanbul in Leipzig vs ManUtd.

Takole se je v Torinu Leonardo Bonucci lotil Benjamina Verbiča. FOTO: Vincenzo Pinto/AFP

Miha Blažič je imel opraviti z Barcelonino ekipo, takole ga je preizkušal tudi Martin Braithwaite. FOTO: Attila Kisbenedek/AFP

Kevin Kampl je igral le v prvem polčasu uspešne tekme v Turčiji. FOTO: Ronny Hartmann/AFP

Liga prvakov, 5. kolo:
Bašakšehir : Leipzig 3:4 (Kahveci 48., 72., 85.; Poulsen 26., Mukiele 43., Olmo 66., Sorloth 92.)
Krasnodar : Rennes 1:0 (Berg 71.)
Brugge : Zenit 3:0 (De Keteaere 33., Vanaken 58./11-m, Lang 73.)
Dortmund : Lazio 1:1 (Guerreiro 44.; Immobile 67./11-m)
Ferencvaros : Barcelona 0:3 (Griezmann 14., Braithwaite 20., Dembele 28.)
Juventus : Dinamo Kijev 3:0 (Chiesa 21., Ronaldo 57., Morata 66.)
Manchester U. : PSG 1:3 (Rashford 32.; Neymar 6., 91., Marquinhos 69.)
Sevilla : Chelsea 0:4 (Giroud 8., 54., 74., 83.)