PREMIUM   D+   |   Kolesarstvo

Priprave s Tadejem Pogačarjem obrodile sadove

Mladinski evropski prvak v cestnem kolesarstvu Anže Ravbar navdušen nad vstopom v razvojno ekipo UAE Gen Z.
Anže Ravbar bo barve Adrie Mobil v prihodnji sezoni zamenjal za dres UAE Gen Z. FOTO: osebni arhiv
31. 12. 2023 | 16:15
31. 12. 2023 | 16:17
5:53

V nadaljevanju preberite:

Za Anžeta Ravbarja lahko zapišemo, da mu je pri 18 letih uspelo nekaj, kar še ni svetovni številki ena Tadeju Pogačarju. Na prazničnem ciklokrosu v Stožicah je ugnal državnega prvaka in zmagovalca slovenskega pokala v tej disciplini Mihaela Štajnerja, ki je lani na isti progi premagal Pogija. A za Ravbarja je bila to le pika na i zanj prelomnega leta 2023, v katerem je osvojil naslov evropskega prvaka na cesti in si odprl vrata v razvojno ekipo UAE Gen Z.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.