Visoko zmago PSG zaznamoval debi Donnarumme: To je bil poseben večer

Nogometaši PSG nadaljujejo zmagoviti niz v francoskem prvenstvu.
Idrissa Gueye in soigralci so takole proslavili četrti gol PSG. FOTO: Christian Hartmann/Reuters
F. T., STA
11. 9. 2021 | 20:30
11. 9. 2021 | 20:49
1:22
Nogometaši PSG nadaljujejo zmagoviti niz v francoskem prvenstvu. V petem kolu so še petič zmagali, tokrat so brez Lea Messija, Neymarja in drugih Južnoameričanov, ki so se vrnili z reprezentančne akcije, napolnili mrežo Clermonta, zmagali so s 4:0.

Clermont je bil presenečenje začetka lige, na prvih štirih tekmah je dvakrat zmagal in dvakrat igral neodločeno, z osmimi točkami je na lestvici zasedal tretje mesto. A v Parizu ni imel možnosti. V prvem polčasu jim je dva gola zabil Ander Herrera, v drugem pa sta bila natančna še Kylian Mbappe ter Idrissa Gana Gueye.

Donnarumma unovčil odsotnost Navasa

Gostje niso bili brez možnosti, pogosto so pritiskali na vrata PSG, toda v njih je v svoji prvi tekmi za Parižane blestel italijanski vratar Gianluigi Donnarumma, Keylor Navas je bil odsoten. »To je bil poseben večer, saj sem prvič igral v majici PSG. Malo sem bil čustven, toda ključna je vendarle naša zmaga, zato sem zelo vesel,« je zatrdil nekdanji vratar Milana.