PREMIUM   D+   |   Nogomet

VAR popeljal Olimpijo do osme zmage in devet točk prednosti

V 8. kolu 1. SNL so zeleno-beli in vijolični zaostajali z 0:2, a prvi so zmagali, drugi pa v sodnikovem dodatku ujeli točko-
Po veliki drami so Olimpijini nogometaši izpeljali preobrat in zaostanek z 0:2 spremenili v osmo zaporedno zmao ter devet točk prednosti pred prbvim zaseldovalcem Koprom. FOTO: Leon Vidic/Delo
2. 9. 2022 | 22:52
4. 9. 2022 | 22:52
6:15

V nadaljevanju preberite:

Olimpija je prvič v sezoni visela na nitki, toda tudi iz osme tekme izvlekla največ, kar je mogoče. Po zaostanku z 0:2 se je vrnila med žive in v drugem polčasu ter v razmaku 16 minut izpeljala preobrat, ki jo je popeljal do zmage s 3:2. Prednost pred prvimi zasledovalci Koprčani, ki so doma izgubili s Celjani, so Ljubljančani povišali na devet točk, pred Mariborčani, ki so se proti Sežančanom pred novim polomom rešili v 92. minuti, pa že skoraj neverjetnih 16 točk. Vroče bo v mariborski slačilnici, potem ko je ostre kritike proti soigralcem usmeril nestor v moštvu Rok Kronavter.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.