Srake pokvarile evropske apetite volkovom

Newcastle United je dobil uvodno tekmo 32. kola angleške premier league, na svoji zelenici so črno-beli ugnali Wolverhampton z 1:0.
Na St James' Parku je bilo spet veselo po zaslugi enajstmetrovke Novozelandca Chrisa Wooda. FOTO: Scott Heppell/Reuters
8. 4. 2022 | 23:01
1:01

Potem ko so mu po pregledu VAR-posnetkov v 24. minuti razveljavili gol za 1:0, je Novozelandec Chris Wood prinesel zmago Newcastle Unitedu v 72. minuti, ko je izkoristil najstrožjo kazen in z njo prekinil niz treh porazov svojega moštva. Srake so se za deset točk oddaljile 18. Burnleyju, medtem ko so hud udarec utrpeli upi Wolverhamptona po preboju v evropska tekmovanja, kjer volkovom na 6. mestu West Ham s tekmo manj trenutno beži za dve točki, enako število točk ima tudi 7. Manchester United, ki je odigral dve tekmi manj od Wolverhamptona.