PREMIUM   D+   |   Nogomet

Pred Oblakom in Katalonci tekmi, na kakršnih se lomijo sezone

Barcelona drevi proti Interju na vse ali nič. Ključna tekma tudi za Jana Oblaka in Atletico Madrid, ki bo gostil Club Brugge.
Kamal Sowah in Ferran Jutgla sta v 36. in 62. minuti zatresla mrežo Jana Oblaka na prvi medsebojni tekmi v Bruggeju. FOTO: Pierre-Philippe Marcou/AFP
12. 10. 2022 | 05:00
4:22

V nadaljevanju preberite:

Nogometašem Barcelone že drugo leto zapored grozi hitro slovo od lige prvakov. Po porazu v Milanu z 0:1 bi že neodločen izid drevi na Camp Nouu verjetno zagotovil napredovanje Interju, čeprav bosta obe ekipi do konca skupinskega dela odigrali še tekmi z Viktorio iz Plzna in Bayernom. V nezavidljivem položaju se je pred začetkom druge polovice uvodnega dela tekmovanja znašel tudi madridski Atletico Jana Oblaka, za katerega sicer tudi drugi zaporedni poraz s Clubom Bruggejem (še) ne bi bil usoden.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.