Slovenec je poglavje pri Crveni zvezdi začel v velikem slogu

Bivši kapetan Olimpije Timi Max Elšnik je za prvi gol v dresu beograjskega nogometnega velikana potreboval le 14 minut.
Timi Max Elšnik Foto Crvena Zvezda/facebook
G. N.
4. 8. 2024 | 00:00
4. 8. 2024 | 08:55
1:29

Timi Max Elšnik je svoje poglavje pri beograjski Crveni zvezdi začel v velikem slogu. V svoji prvi tekmi je slovenski nogometni reprezentant že dosegel gol. Srbski velikan in evropski klubski prvak iz leta 1991 je v 68. minuti na gostovanju v Odžacih pri Tekstilu zabil gol za 3:0, potem ko je v igro vstopil  v 54. minuti pri izidu 0:0. Crvena zvezda je za drugo ligaško zmago v srbskem prvenstvu dosegla štiri gole.

Slovenski nogometaš in nekdanji kapetan Olimpija je k Crveni zvezdi prestopil prejšnji teden. Odškodnina za 26-letnega Štajerca iz Zlatoličja je znašala dva milijona evrov, njegova letna plača pa znašala 450.000 evrov plus bonusi.

Prvi Elšnikov nastop pred navijači Crvene zvezde na legendarni Marakani, zdaj štadion Rajko Mitić, bi 26-letni zvezni igralec utegnil imeti v soboto proti Novemu Pazarju.