Pozdravljeni!

Martinezova zadetka pokopala Udinese

Klub Jake Bijola in Sandija Lovrića v 6. kolu italijanskega nogometnega prvenstva doma izgubil z Interjem.
Jaka Bijol (levo) v dvoboju z Interjevim Lautarom Martinezom. FOTO: Daniele Mascolo/Reuters
Š. R., STA
28. 9. 2024 | 18:00
1:16

Nogometaši Udineseja so v 6. kolu italijanske lige gostili branilca naslova, milanski Inter. Slednji je v Vidmu zmagal s 3:2.

Inter je povedel po vsega 45 sekundah, zadel je Davide Frattesi. Christian Kabasele je v 35. minuti poskrbel za izenačenje, potem pa je na sceno stopil Lautaro Martinez, ki je bil na začetku sezone deležen kritik zaradi slabe forme.

Tokrat je dosegel svoja prva gola v sezoni, prvega v tretji minuti sodniškega dodatka prvega polčasa, drugega pa v 47. minuti. V 84. minuti je Lorenzo Lucca zgolj ublažil poraz Videmčanov.

Pri slednjih je Jaka Bijol igral vso tekmo, Sandi Lovrić je igral do 58. minute, Davida Pejičića pa ni bilo v ekipi.

Vsebine, vredne vašega časa, za ceno ene kave na teden.