Correa in Immobile sta potopila Milan

Nogometaši Lazia so v zadnji tekmi 33. kola italijanske lige zmagali kar s 3:0.
Argentinski napadalec Joaquin Correa je z dvignjeno roko proslavil gol v mreži Milana. FOTO: Filippo Monteforte/AFP
26. 4. 2021 | 22:58
26. 4. 2021 | 23:07
1:18
Nogometaši Lazia so v zadnji tekmi 33. kola italijanskega prvenstva premagali Milan s 3:0 in mu prekrižali načrte v boju za uvrstitev v ligo prvakov. Za prva dva gola je poskrbel Joaquin Correa, ki je obrambo Milančanov ukanil v 2. in v 51. minuti. Ciro Immobile je postavil končni izid v 87. minuti.

Poraz zasedbe iz Milana bi bil lahko še hujši. Manuel Lazzari je namreč v 43. minuti zatresel mrežo milanskega moštva, a so po pregledu s tehnologijo VAR gol razveljavili zaradi prepovedanega položaja. Sodnik Daniele Orsato se je oprl na video tehnologijo tudi v primeru drugega zadetka Corree zaradi morebitnega prekrška. A je zadetek prestal preizkus.

Že pred tem so se zmage veselili tudi nogometaši Napolija, ki so z 2:0 odpravili Torino. Za Neapeljčane sta v razmaku dveh minut, v 11. in 13. minuti, zadela Tiemoue Bakayoko in Victor Osimhen.