94. minuta je osrečila Prekmurce

Domžale po prvi četrtfinalni tekmi pokala NZS s prednostjo.
Domžale so bile na pragu najvišje zmage v prvih četrtfinalnih tekmah pokala Nogometne zveze Slovenije, ko je Slobodan Vuk (levo) dosegel gol za vodstvo s 3:1, a so v sodnikovem dodatku prejele gol. FOTO: Uroš Hočevar/Delo
24. 10. 2019 | 19:45
24. 10. 2019 | 20:17
2:09
Prva četrtfinalna tekma pokala Nogometne zveze Slovenije je prednost prinesla Domžalam, zadovoljstvo pa Muri. Gostitelji so v sodnikov dodatek šli s prednostjo 3:1, dvoboj pa končali z zmago s 3:2. Povratna tekma bo v sredo, 30. t. m.

Mura je bolje začela in končala tekmo, vmes so bile srečnejše Domžale. V drugem polčasu so si gostje kljub dvema prejetima goloma, ko je Matej Podlogar s 3 m podstavil nogo po lepi podaji Tončija Mujana za 2:1, Slobodan Vuk pa je s strelom pod prečko s 7 m zabil za 3:1, zaslužili drugi gol. Dvakrat ga je preprečil Grega Sorčan, enkrat pa vratnica. Luka Šušnjara je z glavo zadel v 94. minuti.

Domžale : Mura 3:2 (1:1)

Športni park, gledalcev 550, sodnik Matej Jug (Tolmin).

Strelci: 0:1 – Kouter (17), 1:1 – Vujadinović (32), 2:1 – Podlogar (57), 3:1 – Vuk (76), 3:2 – Šušnjara (90).

Domžale: Sorčan, Pišek, Klemenčič, Ibričić, Mujan, Vujadinović, Fink (od 83. Rom), Karič Šoštarič (od 87. Sikošek), Podlogar, Jakupović, Vuk (od 78. Sapinen).

Mura: Šafarić. Bobičanec, Maruško, Kouter, Karamarko, Maroša (81. Mulić), Horvat (od 59. Bubnjar), Karničnik, Šušnjara, Šturm (od 70. Pucko), Šporn; rdeči karton: Vujadinović (90, 2RK).