PREMIUM   D+   |   Drugi športi

Bistvo je, da moram sama le preklopiti v glavi

Koper konec tedna gosti svetovni pokal v športni gimnastiki, Teja Belak želi, da ji v preskoku uspe še skok naprej proti evropskemu prvenstvu.
Teja Belak je bila na EP najvišje leta 2013, ko je bila četrta, zdaj želi na žlahtna mesta. FOTO: Mavric Pivk
15. 6. 2022 | 05:00
4:56

V nadaljevanju preberite:

Koper bo konec tedna gostil svetovni pokal v športni gimnastiki, glavni domači adutinji pa bosta Teja Belak in Tjaša Kysselef v preskoku. Telovadili bodo tudi Lucija Hribar in Zala Trtnik, pri moških Luka Bojanc, Nikolaj Božič in Luka Kišek, Belakova pa je minulo soboto v Osijeku z drugim mestom v preskoku potrdila, da jo na tekmovanjih, ki sledijo, zanimajo le uvrstitve na zmagovalnih stopničkah. Več o ciljih, da se na evropskem prvenstvu meseca avgusta naposled okrona z odličjem, in kako to doseči je razložila v pogovoru.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.