Zimski športi

Anže Kopitar brez točke, a z zmago

Hokejisti moštva Los Angeles Kings v NHL tesno premagali Arizono, Slovenski as igral 24 minut.
Anže Kopitar je lahko z zadovoljstvom pogledal proti semaforju. FOTO: Matt Kartozian/Usa Today Sports
G. N., STA
8. 4. 2021 | 08:50
1:01
Los Angeles Kings so v ligi NHL po hudem boju na kolena položili Arizono s 4:3. Slovenski hokejist Anže Kopitar je v dresu kalifornijske ekipe igral dobrih 24 minut in ni vpisal nobene točke v svojo bogato statistiko, odločilni gol pa je v 54. minuti zabil Šved Carl Grundström.

Poleg Šveda so se pri kraljih med strelce vpisali še Jaret Anderson-Dolan, Adrian Kempe in Jeff Carter, za kojote, ki so po drugi tretjini vodili s 3:1, pa Lawson Crouse, Ilja Ljubuškin in Johan Larsson.

Los Angeles je trenutno na sedmem mestu v skupini Honda West, naslednjo tekmo pa bo igral v noči na soboto, ko bo gostoval v San Joseju.