PREMIUM   D+   |   Nogomet

Rokenrol na Anfieldu v režiji Kloppa in Pepa

Liverpool in Manchester City sta na Anfieldu morda odigrala celo tekmo sezone. Real Madrid klonil v Barceloni.
Pep Guardiola in Jürgen Klopp sta se objela po zadnjem sodnikovem žvižgu. FOTO: Peter Powell/Reuters
4. 10. 2021 | 07:00
4:33

V nadaljevanju preberite:

Jürgen Klopp je po izjemnem obračunu z Manchester Cityjem ocenil, da Liverpool proti največjim rivalom zadnjih sezon tako slabo še ni igral. A na srečo nemškega stratega je slaba predstava trajala le en polčas, drugih 45 minut je predstavljalo pašo za oči, remi z 2:2 je bil na koncu morda celo najbolj pravičen izid. Prva ligaška poraza v sezoni sta nepričakovano vknjižila madridski Real in Bayern. Španski podprvaki so klonili pri »prijateljskem« klubu v Barceloni, medtem ko je Bavarce sredi Münchna prvič po več kot 20 letih ugnal Eintracht iz Frankfurta.

Celoten članek je na voljo le naročnikom.