Celjski nogometaši zmagali v Ljubljani, uspešni tudi Domžalčani

Nogometaši Brava so v uvodni tekmi 31. kola 1. SNL proti Celjanom izgubili z 1:2.
Nogometaši Celja so v gosteh premagali igralce Brava. FOTO: Jože Suhadolnik
3. 7. 2020 | 20:12
3. 7. 2020 | 22:07
1:29
Ljubljana – Nogometaši Celja so v uvodni tekmi 31. kola 1. SNL z 2:1 (0:1) v gosteh premagali igralce Brava. Ljubljančani so tekmo začeli bolje in prvi polčas dobili z 1:0, v drugem pa tekmecem dovolili, da so zasukali izid in zmagali.

Že v šesti minuti je Bravo v vodstvo popeljal Aljoša Matko, ki je zadel z bele točke. V drugem delu so Celjani nadomestili zaostanek. V 65. minuti je na 1:1 izenačil Mitja Lotrič, sedemnajst minut pozneje pa je v polno zadel še Dario Vizinger in postavil končni izid.

Celjski nogometaši so se tako s tekmo več vodilni Olimpiji, ki bo v nedeljo gostovala pri Triglavu v Kranju, približali na vsega točko zaostanka.

V današnji večerni tekmi so Domžalčani prav tako z 2:1 (0:0) premagali igralce moštva CB24 Tabor. Za domačo zasedbo sta gola dosegla Arnel Jakupović (65.) in Senijad Ibričić (90.), za goste pa Ndzengue Fahd (87.).

Vsebine, vredne vašega časa, za ceno ene kave na teden.